Hakkımızda

Hızlı Eğitim

30 yılı aşkın deneyimimizle, uzmanlarımızca hazırlanan online eğitimlerimizi ister kurumsal ister bireysel kullanabilmeniz için mükemmel bir şekilde sunuyoruz.

BİR SÜRÜ E-ÖĞRENME SİTESİ VAR, NEDEN HIZLI EĞİTİMİ TERCİH EDEYİM?

Hızlı Eğitim, öğretici, eğlendirici ve aktif katılımı sağlayan, güncel konularla içeriğini her zaman yenileyen eğitimleriyle çok ilginizi çekecektir. Bu özelliği ile Hızlı Eğitim’den vazgeçemeyeceksiniz! Özellikle görsel tasarıma son derece önem veririz. Konuları kolayca algılayabilmeniz için metin tasarımına özen gösteririz. Net ve basit ifadelerle, şık ve etkili görsel kullanımıyla içeriği son derece etkili bir şekilde aktarırız. Bu tür sitelerdeki en önemli sorunlardan birisi olan içeriğin eskimesine Hızlı Eğitimde asla izin verilmez. Katalog sürekli yenilenir.

Neden Hızlı Eğitim?

Çünkü bilgiyi özet olarak size sunuyoruz. Bilgiye erişmek için onlarca kitap ve makale okumanız veya videolar izlemeniz gerekiyor. Oysa bunları tarayıp sizin için derleyen, bunları özetleyip sunan ve güncel tutan bir merkez var, o da Hızlı Eğitim.

BURADAN ALDIĞIM SERTİFİKALAR İŞİME YARAR MI?
Elbette. Her eğitimin sonunda adınıza düzenlenmiş, sertifika numarası bulunan e-sertifikalara sahip olmanız iş yaşamınızda önemli bir ayrıcalığa erişmenizi sağlar. Günümüzde bilindiği gibi sertifikalı eğitimler oldukça pahalıdır. İşte e-sertifikanın da en önemli farkı, yüksek tutardaki sertifika ücretlerine son veriyor olmasıdır. Eğitim sonunda alacağınız e-sertifikalar ile iş bulmanız daha da kolaylaşacaktır. En azından işverenlerin karşısına öğrenmeye hevesli bir kişi olarak çıkmış olacaksınız. Ayrıca Hızlı Eğitimi sürekli kullandıkça kariyerinizdeki gelişime ve değişime inanamayacaksınız.
ALMIŞ OLDUĞUM BİLGİLERİ NASIL PEKİŞTİRECEĞİM?
Eğitim içerisinde yer alan ve aktif olarak katılabileceğiniz, oyun oynayarak da uygulayabileceğiniz egzersizler yer almaktadır. Bu sayede öğrendiklerinizi pekiştirmeniz kolay hale getirilmiştir. Hem eğleneceksiniz hem de öğreneceksiniz. Ayrıca eğitimleri dileğiniz zaman izleyebilme olanağı ile bilgilerinizi her zaman taze tutabileceksiniz.

Vizyonumuz

İnsanların bilgiye hızlı ve etkili bir şekilde erişebilmelerini sağlayarak, yaşamlarını dönüştüren bir e-öğrenme platformu olmayı hedefler. Vizyonumuz, her bireyin kendini geliştirmesine ve yeni beceriler kazanmasına imkan tanıyan erişilebilir, çeşitli ve ilham verici eğitim deneyimleri sunmaktır. Bilgiye hızlıca ulaşmanın, kariyerlerini ve hayatlarını zenginleştirmenin yolunu arayan herkesin yanındayız.

Misyonumuz

Müşterilerimize dünya standartlarında eğitim sunmak ve onları bilgiye daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmaktır. Bilginin gücünü kutlamak, pratik ve interaktif öğrenme deneyimleriyle herkesin potansiyelini gerçekleştirmesine yardımcı olmak istiyoruz. Bütün müşterilerimize, kariyer hedeflerine ulaşmaları ve hayatlarını zenginleştirmeleri için gereken araçları sunmak amacıyla çabalıyoruz.

Öğrenmeye Hız Katın, Bilgi Dünyasında Fark Yaratın!